Tarptautinių krovinių gabenimas

UAB „Galaka“ teikiamas tarptautinis krovinių gabenimas – lietuviškojo kapitalo tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovė, veikianti nuo 1990 m. teikia paslaugas:
  - pilnų ir dalinių tarptautinių krovinių gabenimas iš Vakarų Europos ir į ją,
  - pilnų ir dalinių tarptautinių krovinių gabenimas iš NVS šalių ir į jas,
  - pilnų ir dalinių tarptautinių krovinių gabenimas iš Skandinavijos valstybių ir į jas,
  - pilnų ir dalinių tarptautinių krovinių gabenimas vietos mašrutais.


Tarptautinių krovinių gabenimas vykdomas tentinėmis priekabomis, puspriekabomis, taip pat šaldytuvais, izotermais, platformomis, konteineriais ir didžiakūbėmis puspriekabomis.
 Mūsų įmonės sėkmė priklauso nuo nuo puikiai ir labai gerai išvystytos krovinių gabenimo strategijos, kuri įvykdo kiekvieną krovinių gabenimo planą, todėl tenkinami reikliausių klientų poreikiai - paslaugų kokybė suderinta su maksimaliomis galimybėmis. Norėdami užtikrinti savo užsakovams kuo kokybiškesnes tarptautinių krovinių gabenimo paslaugas, UAB "GALAKA" dirba 24 valandas per parą, 365 dienas per metus kad jūsų kroviniai saugiai ir patikimai būtų pristatomi nuo durų iki durų.
Skiriamas ypatingas dėmesys kiekvienam kroviniui, nepriekaištingai vykdydami kiekvieną užduotį, galime garantuoti, kad tarptautinių krovinių gabenimas būtų atliekamas sklandžiai be jūsų galvos skausmo ir laiku. Mums tai teikia galimybę didžiuotis nuolat didėjančiu klientų skaičiumi. Čia svarbus kiekvieno kliento interesas, todėl siekiame pateikti kuo kokybiškesnius pasiūlymus, kurie leido mums pelnyti aukštą klientų pasitikėjimą ir plėsti veiklą jau daugiau nei du dešimtmečius. Bendrovė orientuojasi į stabilius užsakovus, kuriems svarbu tiek kokybiškas ir kvalifikuotas aptarnavimas, tiek didelės galimybės gabenti krovinius.

Mūsų kolektyvas

Patyręs, profesionalus ir veržlus kolektyvas visada pasirengęs ne tik greitai ir racionaliai priimti teisingus sprendimus, bet ir operatyviai išspręsti klientui iškilusias problemas jam palankiausiomis sąlygomis. Su kuriomis susiduriama užsiimant tarptautinių krovinių gabenimu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką skaitykite čia.
Sutinku