Daliniai kroviniai


Dalinių krovinių gabenimas yra toks krovinių vežimo būdas, kuomet viena transporto priemone yra gabenama dviejų ir daugiau klientų kroviniai. Tai padeda sutaupyti daugumai klientų, nes užsakomas ne visas sunkvežimis, o tik tiek kiek jūsų krovinys užimą vietos ir kroviniai tikslą pasiekia taip pat greitai.


Kur vežame daliniuis krovinius?
UAB „Galaka“ dalinius krovinius gabena į ir iš šių šalių: Estiją, Latviją, Lietuvą, Suomiją, Švediją, Norvegiją, Daniją, Vokietiją, Ispaniją, Portugaliją, Prancūziją, Slovėniją, Italiją, Austriją, Šveicariją, Kroatiją, Slovakiją, Vengriją, Lenkiją, Čekiją, Turkiją, Bulgariją, Makedoniją, Graikiją, Airiją, Beniliukso ir NVS valstybes.


Dalinius krovinius verta rinktis
Dalinių krovinių gabenimo galimybė teikianti UAB „Galaka“ klientams leidžia atsivežti reikiamą prekių ar medžiagų kiekį jūms patogiu metu. Dalinių krovinių pervežimas mūsų įmonėje augą kiekvienais metais po 20%.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką skaitykite čia.
Sutinku