Pilni kroviniai


Pilni kroviniai, tai kroviniai, kurie užima beveik visą gabenimo transporto vietos. Pilnų krovinių gabenimas vykdomas nuo pakrovimo iki iškrovimo. Tai nereikalauja papildomų sandėliavimo paslaugų ir leidžia matomai sutrumpinti gabenimo laiką ir sumažinti kainą.


Pilni kroviniai gabenami įvairiomis kryptimis
Mūsų įmonė gabena pilnus krovinius į ir iš šių šalių: Estiją, Latviją, Lietuvą, Suomiją, Švediją, Norvegiją, Daniją, Vokietiją, Ispaniją, Portugaliją, Prancūziją, Slovėniją, Italiją, Austriją, Šveicariją, Kroatiją, Slovakiją, Vengriją, Lenkiją, Čekiją, Turkiją, Bulgariją, Makedoniją, Graikiją, Airiją, Beniliukso ir NVS valstybes.


Teikiamos galimybės
Mes galime pasiūlyti pervežti bet kokio tipo pilnus krovinius, nes bet kada galime rasti optimaliausią variantą, kuris geriausiai atitiks jūsų kaip kliento poreikius ir mūsų galimybes. Galime pasiūlyti ir multi-modalinio gabenimo paslaugą ir kitų nestandartinių variantų užtikrinančių sėkmingą rezultatą


UAB „Galaka“ kompetencija
Mes dirbame jums, taupydami jūsų laiką ir siekdami kuo veiksmingiau bendradarbiauti ateityje. Net jei į mus kreipsitės pirmą kartą, jums taikysime tuos pačius aptarnavimo kokybės kriterijus kaip ir savo nuolatiniams klientams.
Profesionali tarptautiniu kroviniu gabenimo kompanija UAB ”Galaka” Jūsų paslaugoms!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką skaitykite čia.
Sutinku